KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 16163213
nr 1616 3213
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Teckning, Signerad, påskrift a tergo. Bildmått: 29x20 cm, yttermått inklusive ram: 44x34 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:17:49
25/4 22:25:16
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström